FIND EN DTU'er

Hvem

Hvor

Telefonbog

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail
Ellen AlsProgram DirectorDTU Learn for Life40 30 31 17elals@dtu.dk
Ceelin Aila AndersenStudentermedhjælperDTU Learn for Lifecaia@dtu.dk
Peter ArbsProgram DirectorDTU Learn for Life45 25 61 31parbs@dtu.dk
Patricia AyoubIndustry FellowDTU Learn for Lifepatayub@dtu.dk
Elisabeth BerglannKontorelevDTU Learn for Life45 25 01 63elber@dtu.dk
Amanda Borup PedersenFuture Learning ManagerDTU Learn for Lifeambpe@dtu.dk
Kian Bostani NezhadStudentermedhjælperDTU Learn for Lifekbone@dtu.dk
Peter BruunProfessor EmeritusDTU Learn for Life45 25 61 12pbru@dtu.dk
Fie Louise Lembke Vedel ChristensenMarketing ConsultantDTU Learn for Life93 51 88 69fiechr@dtu.dk
Hanne Søbæk ChristiansenKursuskoordinatorDTU Learn for Life93 51 04 95hannec@dtu.dk
Nana ChristiansenDTU Learn for Lifenanchr@dtu.dk
Stine DalgasDTU Learn for Lifestidal@dtu.dk
Debasmita DeyStudentermedhjælperDTU Learn for Lifedebdey@dtu.dk
Line Kofod EgestadStudentermedhjælperDTU Learn for Lifelinke@dtu.dk
Pernille Ehlers-HansenDTU Learn for Lifepehlers@dtu.dk
Aya Lind FynskKoordinatorDTU Learn for Life45 25 61 19yalfy@dtu.dk
Matteo GalassoStudentermedhjælperDTU Learn for Lifemagala@dtu.dk
Filippo GuatriStudentermedhjælperDTU Learn for Lifefilgu@dtu.dk
Stephane GuerrazDevelopment ManagerDTU Learn for Life81 94 21 21stegue@dtu.dk
Helene Bratbjerg HebroeStudentermedhjælperDTU Learn for Lifehebroe@dtu.dk
Anne Sophie HelwegSenior marketingkonsulentDTU Learn for Life45 25 61 14ansohe@dtu.dk
Sefa KocyigitStudentermedhjælperDTU Learn for Life53 15 26 48sefkoc@dtu.dk
Salla LaasonenAcademic DirectorDTU Learn for Life93 51 09 30salaa@dtu.dk
Carlos Daniel Ley MaganaStudentermedhjælperDTU Learn for Lifecdlm@dtu.dk
Nathalie Lionzo BassanesiMarketingkoordinatorDTU Learn for Life91 82 72 51natlb@dtu.dk
Anne Malberg HorsagerProgram DirectorDTU Learn for Life21 90 67 10anmaho@dtu.dk
Erik Slot MalmqvistStudentermedhjælperDTU Learn for Lifeeslma@dtu.dk
Inés Mas de la PenaStudentermedhjælperDTU Learn for Lifeimade@dtu.dk
Melissa Emilie Isbrand McGrailStudentermedhjælperDTU Learn for Lifemeliem@dtu.dk
Mariana Iordanova MøllerTeamlederDTU Learn for Life24 95 83 26major@dtu.dk
Tajanna NielsenProgram CoordinatorDTU Learn for Life45 25 61 13tajnie@dtu.dk
Amanda Wirring NielsenMarketingkonsultentDTU Learn for Life93 51 19 69amwini@dtu.dk
Tanyia Elena NielsenKursuskoordinatorDTU Learn for Life45 25 01 63tanyn@dtu.dk
Erik NilssonSenior ConsultantDTU Learn for Lifeenil@dtu.dk
Camilla Noe-NygaardKursuskoordinatorDTU Learn for Lifecamnoe@dtu.dk
Miriam NørsøllerKontorelevDTU Learn for Lifemirno@dtu.dk
Nikolaj Plagborg-MøllerFuture Learning ManagerDTU Learn for Life60 54 64 67nikmo@dtu.dk
Karina Rothoff BrixDirektørDTU Learn for Life45 25 61 15karbri@dtu.dk
Mathew Jon RushtonProgram direktørDTU Learn for Life30 93 25 43matru@dtu.dk
Bettina SpechtKursuskoordinatorDTU Learn for Life45 25 11 62betla@dtu.dk
Jacqueline Eve StensonChefkonsulentDTU Learn for Lifejevst@dtu.dk
Victoria Maria SundbergStudentermedhjælperDTU Learn for Lifevmasu@dtu.dk
Husein SutaKontorelevDTU Learn for Life45 25 01 62hussu@dtu.dk
Lau SøderbergPA, Center KoordinatorDTU Learn for Life93 51 11 92lausod@dtu.dk
Susann TahaTeamlederDTU Learn for Life35 88 51 03staha@dtu.dk
Mei Stagaard TherkelsenStudentermedhjælperDTU Learn for Life28 55 27 15mesth@dtu.dk
Karsten UldalVicedirektørDTU Learn for Life23 72 80 15karul@dtu.dk
Nya Hegelund VilhelmsenAkademisk medarbejderDTU Learn for Lifenhevi@dtu.dk
Laila WarnckeKøkkenassistentDTU Learn for Life45 25 61 11laiwa@dtu.dk
Mette Borregaard WeggersKursuskoordinatorDTU Learn for Life45 25 72 94meweg@dtu.dk
Louise WintherStudentermedhjælperDTU Learn for Lifelouisew@dtu.dk