Medarbejdere

Navn Titel Enhed E-mail Tlf. Bygning
Ellen Als Ellen AlsProgram DirectorDTU Learn for Lifeelals@dtu.dk40 30 31 17Bygn. 421
Ceelin Aila Andersen Ceelin Aila AndersenStudentermedhjælperDTU Learn for Lifecaia@dtu.dk50 70 10 12Bygn. 421
Karina Rothoff Brix Karina Rothoff BrixDirektørDTU Learn for Lifekarbri@dtu.dk45 25 61 15Bygn. 421
Peter Bruun Peter BruunProfessor EmeritusDTU Learn for Lifepbru@dtu.dk45 25 61 12Bygn. 421
Maria Martina Doverman Maria Martina DovermanStudentermedhjælperDTU Learn for Lifemamado@dtu.dk
Line Kofod Egestad Line Kofod EgestadStudentermedhjælperDTU Learn for Lifelinke@dtu.dkBygn. 421
Mette Flindt Mette FlindtMMT Program CoordinatorDTU Learn for Lifemefl@dtu.dk45 25 61 18Bygn. 421
Aya Lind Fynsk Aya Lind FynskKoordinatorDTU Learn for Lifeyalfy@dtu.dk45 25 61 19Bygn. 421
Matteo Galasso Matteo GalassoStudentermedhjælperDTU Learn for Lifemagala@dtu.dkBygn. 421
Stephane Guerraz Stephane GuerrazDevelopment ManagerDTU Learn for Lifestegue@dtu.dk81 94 21 21Bygn. 421