Medarbejdere

Navn Titel Enhed E-mail Tlf. Bygning
Ellen Als Ellen AlsProgram DirectorDTU Learn for Lifeelals@dtu.dk40 30 31 17Bygn. 421
Ceelin Aila Andersen Ceelin Aila AndersenStudentermedhjælperDTU Learn for Lifecaia@dtu.dkBygn. 421
Elisabeth Berglann Elisabeth BerglannKontorelevDTU Learn for Lifeelber@dtu.dk45 25 01 63Bygn. 421
Karina Rothoff Brix Karina Rothoff BrixDirektørDTU Learn for Lifekarbri@dtu.dk45 25 61 15Bygn. 421
Peter Bruun Peter BruunProfessor EmeritusDTU Learn for Lifepbru@dtu.dk45 25 61 12Bygn. 421
Hanne Søbæk Christiansen Hanne Søbæk ChristiansenKursuskoordinatorDTU Learn for Lifehannec@dtu.dk93 51 04 95Bygn. 421
Debasmita Dey Debasmita DeyStudentermedhjælperDTU Learn for Lifedebdey@dtu.dk
Mette Flindt Mette FlindtMMT Program CoordinatorDTU Learn for Lifemefl@dtu.dk45 25 61 18Bygn. 421
Aya Lind Fynsk Aya Lind FynskKoordinatorDTU Learn for Lifeyalfy@dtu.dk45 25 61 19Bygn. 421
Matteo Galasso Matteo GalassoStudentermedhjælperDTU Learn for Lifemagala@dtu.dkBygn. 421