Medarbejdere

Navn Titel Enhed E-mail Tlf. Bygning
Elisabeth Berglann Elisabeth BerglannKontorelevDTU Learn for Lifeelber@dtu.dk45 25 01 63Bygn. 421
Amanda Borup Pedersen Amanda Borup PedersenFuture Learning ManagerDTU Learn for Lifeambpe@dtu.dkBygn. 421
Kian Bostani Nezhad Kian Bostani NezhadStudentermedhjælperDTU Learn for Lifekbone@dtu.dk
Fie Louise Lembke Vedel Christensen Fie Louise Lembke Vedel ChristensenMarketing ConsultantDTU Learn for Lifefiechr@dtu.dkBygn. 421
Hanne Søbæk Christiansen Hanne Søbæk ChristiansenKursuskoordinatorDTU Learn for Lifehannec@dtu.dk93 51 04 95Bygn. 421
Hanne Søbæk Christiansen Hanne Søbæk ChristiansenKursus koordinatorDTU Businesshannec@dtu.dkBygn. 421
Stine Dalgas Stine DalgasDTU Learn for Lifestidal@dtu.dkBygn. 421
Debasmita Dey Debasmita DeyStudentermedhjælperDTU Businesss201456@student.dtu.dkBygn. 421
Debasmita Dey Debasmita DeyStudentermedhjælperDTU Learn for Lifedebdey@dtu.dk
Aya Lind Fynsk Aya Lind FynskKoordinatorDTU Learn for Lifeyalfy@dtu.dk45 25 61 19Bygn. 421