Medarbejdere

Navn Titel Enhed E-mail Tlf. Bygning
Lau Søderberg Lau SøderbergCenter sekretærDTU Learn for Lifelausod@dtu.dk
Maria Martina Doverman Maria Martina DovermanStudentermedhjælperDTU Learn for Lifemamado@dtu.dk
Xia Zhang Xia ZhangAkademisk medarbejderDTU Learn for Lifexiaazh@dtu.dk
Sam Kondo Steffensen Sam Kondo SteffensenProgram DirectorDTU Learn for Lifesakost@dtu.dk45 25 61 10Bygn. 421
Anne Sophie Helweg Anne Sophie HelwegProgram & Communications CoordinatorDTU Learn for Lifeansohe@dtu.dk45 25 61 14Bygn. 421
Lars Henrik Jensen Lars Henrik JensenProject Manager – MedTechDTU Learn for Lifelaheje@dtu.dkBygn. 421
Signe Johanne Lakjer Signe Johanne LakjerProgram- og marketingkoordinatorDTU Learn for Lifesilak@dtu.dkBygn. 421
Aya Lind Fynsk Aya Lind FynskKoordinatorDTU Learn for Lifeyalfy@dtu.dk45 25 61 19Bygn. 421
Tajanna Nielsen Tajanna NielsenProgram CoordinatorDTU Learn for Lifetajnie@dtu.dk45 25 61 13Bygn. 421
Laila Warncke Laila WarnckeKøkkenassistentDTU Learn for Lifelaiwa@dtu.dk45 25 61 11Bygn. 421