Medarbejdere

Navn Titel Enhed E-mail Tlf. Bygning
Amanda Wirring Nielsen Amanda Wirring NielsenAkademisk medarbejderDTU Learn for Lifeamwini@dtu.dkBygn. 421
Niels Christian Engelsborg Voss Niels Christian Engelsborg VossChefkonsulentDTU Learn for Lifencevoss@dtu.dkBygn. 421
Stephane Guerraz Stephane GuerrazDevelopment ManagerDTU Learn for Lifestegue@dtu.dk81 94 21 21Bygn. 421
Karina Rothoff Brix Karina Rothoff BrixDirektørDTU Learn for Lifekarbri@dtu.dk45 25 61 15Bygn. 421
Nikolaj Plagborg-Møller Nikolaj Plagborg-MøllerFuture Learning ManagerDTU Learn for Lifenikmo@dtu.dk60 54 64 67Bygn. 421
Aya Lind Fynsk Aya Lind FynskKoordinatorDTU Learn for Lifeyalfy@dtu.dk45 25 61 19Bygn. 421
Bettina Specht Bettina SpechtKursuskoordinatorDTU Learn for Lifebetla@dtu.dk45 25 11 62Bygn. 421C
Vanessa-Maria Bartels Raae Vanessa-Maria Bartels RaaeKursuskoordinatorDTU Learn for Lifevanba@dtu.dk45 25 12 55Bygn. 421
Mette Borregaard Weggers Mette Borregaard WeggersKursuskoordinatorDTU Learn for Lifemeweg@dtu.dk45 25 72 94Bygn. N/A
Laila Warncke Laila WarnckeKøkkenassistentDTU Learn for Lifelaiwa@dtu.dk45 25 61 11Bygn. 421