Medarbejdere

Navn Titel Enhed E-mail Tlf. Bygning
Ellen Als Ellen AlsProgram DirectorDTU Learn for Lifeelals@dtu.dk40 30 31 17Bygn. 421
Peter Arbs Peter ArbsProgram DirectorDTU Learn for Lifeparbs@dtu.dk45 25 61 31Bygn. 421
Karina Rothoff Brix Karina Rothoff BrixDirektørDTU Learn for Lifekarbri@dtu.dk45 25 61 15Bygn. 421
Peter Bruun Peter BruunProfessor EmeritusDTU Learn for Lifepbru@dtu.dk45 25 61 12Bygn. 421
Maria Martina Doverman Maria Martina DovermanStudentermedhjælperDTU Learn for Lifemamado@dtu.dk
Mette Flindt Mette FlindtMMT Program CoordinatorDTU Learn for Lifemefl@dtu.dk45 25 61 18Bygn. 421
Aya Lind Fynsk Aya Lind FynskKoordinatorDTU Learn for Lifeyalfy@dtu.dk45 25 61 19Bygn. 421
Stephane Guerraz Stephane GuerrazDevelopment ManagerDTU Learn for Lifestegue@dtu.dk81 94 21 21Bygn. 421
Anne Sophie Helweg Anne Sophie HelwegProgram & Communications CoordinatorDTU Learn for Lifeansohe@dtu.dk45 25 61 14Bygn. 421
Anne Malberg Horsager Anne Malberg HorsagerProgram DirectorDTU Learn for Lifeanmaho@dtu.dk21 90 67 10Bygn. N/A
Lars Henrik Jensen Lars Henrik JensenProject Manager – MedTechDTU Learn for Lifelaheje@dtu.dkBygn. 421
Marie Buur Madsen Marie Buur MadsenVidenskabelig assistentDTU Learn for Lifemamad@dtu.dk45 25 61 13Bygn. 421
Tajanna Nielsen Tajanna NielsenProgram CoordinatorDTU Learn for Lifetajnie@dtu.dk45 25 61 13Bygn. 421
Amanda Wirring Nielsen Amanda Wirring NielsenAkademisk medarbejderDTU Learn for Lifeamwini@dtu.dkBygn. 421
Erik Nilsson Erik NilssonSenior ConsultantDTU Learn for Lifeenil@dtu.dkBygn. 421
Nikolaj Plagborg-Møller Nikolaj Plagborg-MøllerFuture Learning ManagerDTU Learn for Lifenikmo@dtu.dk60 54 64 67Bygn. 421
Vanessa-Maria Bartels Raae Vanessa-Maria Bartels RaaeKursuskoordinatorDTU Learn for Lifevanba@dtu.dk45 25 12 55Bygn. 421
Bettina Specht Bettina SpechtKursuskoordinatorDTU Learn for Lifebetla@dtu.dk45 25 11 62Bygn. 421C
Sam Kondo Steffensen Sam Kondo SteffensenProgram DirectorDTU Learn for Lifesakost@dtu.dk45 25 61 10Bygn. 421
Susann Taha Susann TahaTeamlederDTU Learn for Lifestaha@dtu.dk35 88 51 03Bygn. 421
Karsten Uldal Karsten UldalVicedirektørDTU Learn for Lifekarul@dtu.dk23 72 80 15Bygn. 421
Niels Christian Engelsborg Voss Niels Christian Engelsborg VossChefkonsulentDTU Learn for Lifencevoss@dtu.dkBygn. 421
Laila Warncke Laila WarnckeKøkkenassistentDTU Learn for Lifelaiwa@dtu.dk45 25 61 11Bygn. 421
Mette Borregaard Weggers Mette Borregaard WeggersKursuskoordinatorDTU Learn for Lifemeweg@dtu.dk45 25 72 94Bygn. N/A