FIND EN DTU'er

Hvem

Hvor

Telefonbog

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail
Karin AchenKursus koordinatorDTU Learn for Lifekaach@dtu.dk
Ceelin Aila AndersenStudentermedhjælperDTU Learn for Lifecaia@dtu.dk
Amanda Borup PedersenFuture Learning ManagerDTU Learn for Lifeambpe@dtu.dk
Kian Bostani NezhadStudentermedhjælperDTU Learn for Lifekbone@dtu.dk
Peter BruunProfessor EmeritusDTU Learn for Life45 25 61 12pbru@dtu.dk
Fie Louise Lembke Vedel ChristensenMarketing ConsultantDTU Learn for Life93 51 88 69fiechr@dtu.dk
Hanne Søbæk ChristiansenKursuskoordinatorDTU Learn for Life93 51 04 95hannec@dtu.dk
Stine DalgasDTU Learn for Lifestidal@dtu.dk
Pernille Ehlers-HansenDTU Learn for Lifepehlers@dtu.dk
Matteo GalassoStudentermedhjælperDTU Learn for Lifemagala@dtu.dk